Mykonos Plaj Barları

Plaj Barları
'Tropicana Club, Mykonos' - Mykonos
'Tropicana Club, Mykonos' - Attribution: BluEyedA73

Mykonos, Uykusuz Geceler!

Mykonos dendiğinde akla gelen ilk şey tabii ki canlı ve dinamik gece hayatı: Bu özelliği ile her yıl binlerce turist özellikle yaz aylarında bu adaya gelir ve doyasıya eğlenir. Mykonos'ta plajlar sadece güneşlenmek ve dinlenmek için kullanılmaz. Gerçek parti ortamlarıdır. Bu harika partileri sakın kaçırma! Dans et, yeni insanlarla tanış ve harika vakit geçir. Partiler gün ortasında başlar ve saatler boyunca sabaha kadar devam eder. Tüm barlar senin etrafında diziliyor: Yunanlıların dediği gibi: barotsarka, yani git ve barı salla!

Paradise Plajı - Tropikana Plaj Barı

Paradise Plajı - Tropikana Plaj Barı genç ziyaretçiler ve hareketli zamanlar geçirmek isteyen herkes için harika bir tercih. Burada fantezi kokteyllerinden buzlu kahveye, meyve sularından serinletici alkollü içeceklere kadar onlarca çeşit içeceğin tadını çıkarabilirsiniz. Tel: 22890 23582, 26990.

Kalo Livadi'deki Bahia Blanca Barı

2007 yılından bu yana, Bahia Blanca Restauran'ta çalışanlar donmuş kokteyl ve yerel şarap ile leziz Yunan ve Akdeniz yemeklerini sunuyorlar. Tel. 22890 71.011.

Paraga Plajındaki Kalua Barı

Mykonos'un küçük plajlarından birinde bulunan Kalua kendi kullandıkları slogan ile bu mükemmel plajı ve barı anlatıyor: 'Her gün yeni bir plaj partisidir!' Tel. 22890 23.927.

Süper Paradise Plajındaki Super Paradise Plaj Bar

Süper Paradise Plaj Bar'da sunulan Renkli kokteyller ve taze meyve salataları tıpkı plajın kendisi gibi alternatif ve sıra dışı. Nudism akımı etkisindeki herkes burada gün boyu mayolarıyla ya da üzerlerinde giysi olmadan partinin tadını çıkarabilirler! Tel. 22890 23023.

Paranga Plajı - Salty Plaj Barı

Salty Plajı Barı, akın eden kalabalık için her gece canlı DJ şovları düzenlerken partiler ise tüm gün boyunca devam ediyor. Burada gece ya da gündüz yok! Bu barda ve restoranta eğlence asla bitmez! Paranga Plajının üzerinde kalan bu bar aynı zamanda harika bir görünüm de yaratıyor. Gün boyu buraya gelip partinin ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Tel.22890 25915.

Ornos Plajındaki Ammos Plaj Barı

Mykonos Ammos Plaj Barı dinlenmek ve gün batımı keyfini lezzetli ve serinletici Zencefil Mohito veya lezzetli Tutku Caipirinha yudumlayarak doyasıya yaşamak isteyenler için idealdir. Tel.22890 22600

Paradise Plajı - Sunrise Paradise

Müşterilerin en sık uğradığı eğlence mekanlarının başında gelir. Tüm gece dans etmek ve müziği ruhunda hissetmek isteyenlerin başlıca adresidir. Müzik başlamadan önce partideki yerini al, çünkü bu barda genellikle müşteriler müzikten önce mekanı doldurur. Tel.694 55 46 791.

Paraga Plajında Radyo Paraga Barı

Harika DJ'ler ve Müzik grupları ile müziği doruğunda yaşa. Radyo Paraga Barında her zaman canlı müzik ve parti vardır! Tadını çıkarın! Tel. 22890 24578.

Mykonos Şehir Merkezindeki Cavo Paradiso

Cavo Paradiso müzik endüstrisine yaptığı katkılar, keşfettiği sanatçılar ve çıkardığı albümler ile dünyaca tanınmıştır. Yılın en iyi kulüpleri oylamasına her sene katılır. Cavo'nun tarihinde pek çok önemli olay vardır: Bunların başında 2001 yılındaki John Digweed şovu gelir. 11 saat boyunca hiç ara vermeden gösteri yaptı ve parti öğlen 3.30 bitmişti. Bir diğeri ise David Morales'in 40. yaş günü (1994 yılında). Günümüzde ise Cavo arka arkaya organize ettiği müzik etkinlikleri ile tanınmaya devam ediyor. Temmuz başından Ağustos sonuna kadar her gece parti ve eğlencenin en iyi organize edindiği yer. Tel. 22890 28771.

Mykonos Şehir Merkezindeki İskandinavya Barı

Bu bar harika bir buluşma noktası. Buraya arkadaşlarınla gelebilir ya da yeni arkadaşlar edinerek arkadaş sayını katlayabilirsin. Barda oldukça geniş yelpazede içecek servisi yapılıyor. Sen de ünlü DJ'leri canlı olarak dinlemek ve doyasıya dans etmek istiyorsan burada olmalısın. Tel.22890 23541.

Mykonos Şehir Merkezindeki Astra Bar

Trafiğe kapalı alanda konumlanan Astra, Mykonos'taki en iyi gece hayatını yaşamak, dünyanın farklı yerlerinden birçok insanla bir araya gelmek ve birlikte dans etmek, yemek yemek, güzel şeyler içmek isteyen turistler için bir numaralı eğlence mekanıdır. Astra belki de 60'ların duygu ve romantik atmosferini ve 70'lerin ışıltısını günümüzde de yaşatan tek Mykonos barıdır. Tel.22890 24.767.

Mykonos Şehir Merkezindeki Destijl Barı

Kış boyunca her hafta sonu Mykonoslu insanlarla dolup taşar. Yazın ise Yunanistan'ın tüm jet sosyetesi Destijl'de buluşur, haydi sen de onara katıl! Tel.22890 22990.