Tourlos - Mykonos

Tourlos

Tourlos küçük ve barışçıl bir sahil köyüdür. Beyaz evler ve rengarenk pencereleri ile her an baharı ve açan çiçekleri andırıyor. Ada merkezinden yaklaşık 3 km uzaklıkta adanın kuxey yamacında konumlanmış harika bir tatil köyü. Pek çok taverna ve bar vardır ki bu da eğlencenin hiç bitmediğini gösterir. Tourlos asıl olarak iyi tasarlanmış plajı ile tanınır. Tüm deniz sporlarını yapabilir, denizden ve güneşten en iyi şekilde yararlanabilirsin. Tarih boyunca en sessiz ve sakin plaj olarak bilinirken gün geçtikçe turistlerin ilgisini çekti ve artık çok daha kalabalık ve popüler. Yeni inşa edilen Tourlos limanı ile çok daha ayrıcalıklı bir hale getirildi. Feribotlar, lüks yatlar ve botlar her an hizmetinizde. Bu deniz seyahati fırsatlarından mutlaka yararlanmalısın!

Körfezin Rıhtımı

Tatilinde denizden hiç çıkmak istemiyorsan Tourlos sana harika bir ayrıcalık sunuyor: İster balıkçı teknesi, ister lüks yatlar ve botlar. Hepsini burada bulabilir arasından tercih yaparak ufka doğru açılabilirsin.

Paparazziler Geliyor...

Tourlos gün geçtikçe gelişiyor ve popülerleşiyor dedik. Kesinlikle doğru! Bunu pek çok ünlü isim yanından geçerken anlayabilir onlarla güzel fotoğraflar çektirmek için yarışabilirsin. Haydi bir bara git ve biraz eğlen! Belki de bir şarkıcı ya da oyuncuyla tanışabilirsin.

Mykonos Adası Ulusal Havaalanı yalnızca 4 km uzaklıkta ve taşıt ile 7 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsin. Araba, motosiklet ya da bisiklet kiralayabilir adanın içinde rahatlıkla gezinebilirsin. aynı şekilde botlar, yatlar kiralanabilir harika turlar düzenlenebilir. Günlük ulaşımın için ise mükemmel işleyen bir yerel otobüs sistemleri var.

Yapılması Gereken: Mayonu giy ve sadece sahile yürü. Eğlence seni bulacak! Yapılmaması Gereken: Kuzeydeki St. George Spilianos'a uğramayı ve bir mum yakmayı unutma. Burası oldukça turistik ve tarihi bir mekan.
Oteller ve apartlar: Tourlos