Süper Paradise Plajı - Mykonos

Süper Paradise Plajı
'IMG_0155' - Mykonos
'IMG_0155' - Attribution: cwang

7/24 Dans

Mykonos'un en ünlü ve en popüler plajı Süper Paradise plajıdır. Gençler ve jet sosyete için tüm gün süren partiler ve plaj etkinlikleri oldukça ilgi çekicidir. İnsanları ve kulüpleri bir harika! Yanından bir ünlü geçerse sakın şaşırma... Mykonos şehir merkezinin 6 km uzağında konumlanmış bu plaj mavi koyu ve kristal berraklığındaki denizi ile mükemmel bir manzara oluşturur.

Mükemmel bir plaj servisi yapılıyor, istediğin gibi sipariş verebilir, yemek yiyebilir ve içecek alabilirsin. Şezlonglar ve şemsiyeler günlük kiralanıyor fakat kumla aramda sadece havlu olsun diyorsan senin için de özel yerler var. Gün boyu hizmet veren güvenlik personeli ile denize girmek oldukça güvenli. Süper Paradise plajına yakın oldukça uygun odalar ve hoteller var. Fakat unutma ki özellikler bu plaja yakın yerlerde kalmak istiyorsan önceden rezervasyonunu yapmanda fayda var: Temmuz ve Ağustos en kalabalık aylar.

Parti her yerde!

Süper Paradise'da partiler bir sabah başlar ve diğer sabah biter. Buradaki partilerin en büyük özellikleri organizatörlerinin olmayışı. Yani hepsi aniden başlar ve asla bitmez. Partileri başlatmak için sadece P-A-R-T-İ demek yeterli!

Süper Paradise 1960 yıllarında nudistler burayı keşfettiklerinde ünlenmeye başladı. Şimdilerde ise gençler, eşcinseller ve ünlüler için bir numaralı tatil merkezi haline dönüştü. Gün boyunca herkes denize girip güneşlenir ve ilerleyen saatlerde partiler başlar. Plajın sağ bölümü eşcinseller ve nudistler içindir, fakat unutma ki Süper Paradise herkes için idealdir! Aileler plajın parıltılı güzelliğini deneyimlerken partilere de katılırlar...

Yapılması Gereken: Parti, Parti, Parti. (Daha ne olsun!) Yapılmaması Gereken: Süper Paradise Plajına giden bir otobüs yok. Buraya sadece araba ile ve motorsikletlerle ulaşım sağlanıyor.
Oteller ve apartlar: Süper Paradise Plajı